ultrazvukové zkoušky

ultrazvukové zkoušky - metody pro ultrazvukové zkoušení a ultrazvukové zkoušky

PAPco, s.r.o.

 
Litvínovská 609/3, Praha 9 – Prosek, 190 00
 
+420 222 500 102, 734 384 873
 
IČ: 48038512
DIČ: CZ48038512
Průmyslové obory

ultrazvukové zkoušky

PAPco, s.r.o.

 
ultrazvukové zkoušky - metoda ultrazvukové zkoušky
 
Ultrazvukové zkoušení je jednou ze základních metod nedestruktivního zkoušení. Ultrazvuková metoda umožňuje zjistit přítomnost vnitřních vad materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem.
 
Ultrazvuková zkouška má největší dosah se všech NDT metod. Je využívána především pro zkoušení tvářených polotovarů (plechy, výkovky, tyče, …), svarů a odlitků. Uplatňuje se však významně i při zkoušení různých typů nekovových materiálů, jako jsou některé typy plastů a kompozitů.
 
Výhodou této metody je možnost automatizace procesu kontroly, především u polotovarů jednoduchého tvaru (trubky, plechy, tyče apod.). Kromě vnitřních vad typu trhlin, dvojitosti, dutin apod. je možno zjišťovat i vady povrchové. Mezi další výhody patří např. okamžité zobrazení výsledků zkoušky. Naše přístroje USM 100 a USM 36 jsou špička pro ultrazvukové zkoušky.
 
Krautkrämer USM 100 - Vynikající výsledky kontroly pomocí ultrazvukové zkoušky, nejlepší uživatelské rozhraní ve své třídě, skvělá ergonomie a odolný design, bezkonkurenční možnosti připojení a mnoho dalšího. Krautkrämer USM 100 je revoluční ultrazvukový přístroj, který usnadní a zrychlí vaši práci.
 
KRAUTKRAMER USM 36 – Krautkramer USM 36 spojuje nejnovější a nejpokročilejší operační platformy 21. století společně se spolehlivým a robustním hardwarem osvědčeného lídra v oblasti Ultrazvukového zakoušení – Krautkramer Waygate Tecnologies. To zahrnuje celou řadu inovativních funkcí a řešení, které zajistí, že tento přístroj bude přijat jako každodenní tahoun a pomocník pro NDT inspektory a pracovníky po celém světě.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zkoušení materiálů

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky