podnikové systémy Infor

Seyfor, a. s. Infor - podnikové systémy Infor

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

podnikové systémy Infor

 

Infor - podnikové systémy Infor

 

Společnost Infor patří ke světovým leaderům v oblasti celopodnikových řešení, je třetím největším výrobcem podnikového software s ročními tržbami přesahujícími 3 miliardy dolarů. Je zároveň desátou největší softwarovou společností na světě. Infor zaměstnává 17 tisíc zaměstnanců ve 200 zemích světa. Za dobu své existence poskytl Infor svá řešení již 90 tisícům spokojených zákazníků s 58 miliony uživatelů.

 

Společnost Seyfor je dlouhodobým klíčovým partnerem společnosti Infor pro Českou republiku a Slovensko. Produkt Infor LN pro tyto trhy legislativně i jazykově lokalizuje a poskytuje jeho uživatelům prvosledovou podporu.

 

Odvětvová řešení pro podnikové systémy Infor poskytují funkcionality bez rozsáhlých úprav nebo integrací díky kombinaci cloudové platformy Infor postavené na infrastruktuře od Amazon Web Services® (AWS®) a Infor OS zajišťující bezproblémovou integraci. Migrací důležitých podnikových aplikací do cloudu společnosti získají automatické upgrady, které přinášejí nejnovější výhody podnikových funkcí, na první místo kladou zkušenosti uživatele, využívají data science a snadno se integrují do stávajících systémů.

 

V rámci diskrétní výroby je Infor lídrem především v oborech:

 

  • Aerospace & Defense
  • Industrial Manufacturing
  • Automotive
  • High Tech & Electronics

 

Společnost Infor je 100 % vlastněna společností Koch Industries, Inc., která používá Infor řešení jako svůj provozní systém a podílí se na jeho rozvoji. Společnost Koch Industries, Inc. se sídlem ve Wichitě v Kansasu je jednou z největších soukromých společností v Americe s odhadovanými ročními příjmy až 110 miliard USD. Od roku 2003 investovaly společnosti Koch do růstu a zlepšení téměř 105 miliard dolarů. Od ledna 2009 do současnosti získaly společnosti Koch více než 1 300 ocenění za bezpečnost, ekologickou dokonalost, komunitní správu, inovace a služby zákazníkům.

 

Podnikové systémy Infor jsou primárně vyvinuta tak, aby pomohla firmám zlepšit výkonnost a efektivitu provozu a zároveň snižovat náklady a zvyšovat zisk. To vše díky sofistikovaným průmyslovým řešením, která jsou navržena pro různé oblasti, včetně výroby, obchodu, financí a logistiky, přizpůsobená potřebám zákazníků a jejich oboru, jsou konfigurovatelné, škálovatelné a přizpůsobitelné potřebám a velikosti každého podniku. Řešení Infor umožňují firmám integrovat a centralizovat data, propojit a spravovat veškeré klíčové informace a procesy výroby z jednoho místa, zlepšit rozhodování prostřednictvím moderních technologií, jako je umělá inteligence a strojové učení, automatizovat a optimalizovat výrobní procesy a tím dosáhnout lepších výsledků a přinést jim větší konkurenceschopnost.

Další prezentace

Digitální továrna