digitální dvojče

digitální dvojče - simultánní digitální dvojče

Seyfor, a. s.

 
Drobného 49, Brno, 602 00
 
+420 511 182 400
 
IČ: 01572377
DIČ: CZ01572377
Průmyslové obory

digitální dvojče

Seyfor, a. s.

 
digitální dvojče - simultánní digitální dvojče v systému Infor LN
 
Infor LN je moderní systém, který podporuje funkcionalitu pro digitální dvojče a nabízí mnoho možností využití ve průmyslové výrobě zejména v oblasti servisu a správy údržby.
 
Díky digitálnímu dvojčeti lze přesně dokumentovat veškeré servisní zásahy, které se provádějí na konkrétním zařízení. Tato informace je ukládána přímo do as-built kusovníku, který představuje digitální kopii skutečného zařízení. To znamená, že vždy máte aktuální přehled o veškerých provedených servisních aktivitách na konkrétním zařízení.
 
Další výhodou digitálního dvojčete je, že lze provádět analýzy a sledovat historii údržby. To přispívá ke zlepšení údržbového plánu a umožňuje identifikovat opakované problémy, které je třeba řešit. Digitální dvojče umožňuje lépe předvídat a plánovat potřebné údržbové aktivity.
 
Dalším významným využitím je možnost vytvářet a sledovat servisní úkoly. Digitální dvojče v systému Infor LN umožňuje zaznamenávat a sledovat všechny úkoly, které souvisejí se servisem a údržbou. To zajišťuje efektivní řízení a plánování servisních aktivit a umožňuje sledování jejich stavu.
 
Významným prvkem je možnost sledovat stav a provádět diagnostiku zařízení na dálku. Díky digitálnímu dvojčeti lze v reálném čase sledovat provozní data zařízení a identifikovat případné problémy nebo nedostatky. To umožňuje rychlé reagování a minimalizuje výpadky zařízení.
 
Vytváření a sledování servisních úkolů zajišťuje efektivní řízení a plánování servisních aktivit. Celkově přispívá digitální dvojče ve využití v servisu k optimalizaci údržby a zvyšování spolehlivosti zařízení.
 
Významným využitím pro digitální dvojče v systému Infor LN a Infor OS je podpora lepší spolupráce a komunikace mezi různými odděleními a týmy ve výrobním procesu. Díky digitálnímu dvojčeti jsou všechny nezbytné informace o zařízení a výrobě dostupné na jednom místě. Digitální dvojče tak zlepšuje komunikaci mezi týmy a umožňuje efektivnější spolupráci. Díky tomu lze lépe řídit celý výrobní i poprodejní proces a dosáhnout vyšší produktivity a kvality výrobků, zvýšení kvality servisu.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Digitální továrna

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky