použité vrtačky

použité vrtačky - bazar pro použité vrtačky

MK použité stroje s.r.o.

 
Hlavní 60, Oslavany, 664 12
 
+420 725 250 123, 605 520 314
 
IČ: 29266947
DIČ: CZ 29266947
Průmyslové obory

použité vrtačky

MK použité stroje s.r.o.

 
použité vrtačky - bazar pro použité vrtačky
 
Hledáte spolehlivé a kvalitní použité vrtačky za výhodné ceny? Naše firma nabízí široký výběr vrtaček pro vaše potřeby. Snažíme se nabízet nejenom kvalitní stroje, ale také špičkovou službu pro naše zákazníky.
 
Naše použité vrtačky jsou pečlivě vybírané a prověřené. Každý stroj je důkladně zkontrolován našimi specialisty, takže se nemusíte obávat, že byste nakoupili nějaký nekvalitní stroj. Navíc jsou naše vrtačky dostupné za velmi výhodné ceny, což je pro mnoho zákazníků velmi důležité.
 
Máme velké množství spokojených zákazníků, kteří si u nás zakoupili použité vrtačky za skvělé ceny. Jsme hrdí na to, že jsme si získali jejich důvěru a že se k nám rádi vrací.
 
Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivé použité vrtačky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vybrat ten správný stroj pro vaše potřeby a zodpovíme všechny vaše dotazy. S naší pomocí si můžete být jisti, že získáte stroj, který vám bude sloužit dlouhá léta. Kontaktujte nás ještě dnes a uvidíte sami!
 
Vrtačka je obráběcí stroj, určený k vrtání otvorů pomocí vrtáků.
 
K získání otvorů přesnějších rozměrů se používá výhrubníků a výstružníků. Pro zahlubování se použije záhlubníků atd.
 
Nejčastěji se do použité vrtačky upínají nástroje pomocí sklíčidel různých typů a velikostí.Vrtáky pro použité vrtačky  větších průměrů se upínají pomocí Morse kužele přímo do vřetena vrtačky. Původně byly vrtačky poháněny ručně, jednalo se o ruční nástroje. Dnešní vrtačky jsou poháněny zpravidla elektromotory. Pro získání různého počtu otáček jsou vrtačky vybaveny převodovkami a elektronickou předvolbou počtu otáček.
 
použité vrtačky - prodáváme a kupujeme použité vrtačky
 
Rádi Vám pomůžeme:
 
- s prodejem Vaší použité vrtačky
- s nákupem použité vrtačky pro Vaši firmu
- se zajištěním financování nákupu Vaší použité vrtačky
- s dopravou, naložením a složením použité vrtačky
- s nákupem použité vrtačky, a to ve smyslu poradenství podle potřeby Vaší výroby či přímo zprostředkováním s výrobcem nebo dovozcem.
 
Toto všechno na základě mnohaletých zkušeností při nákupu a prodeji - použité vrtačky. S osobní znalostí strojů i klientů a trhu v ČR i SR.

Nabízíme profesionální přístup, upřednostňujeme příjemné a férové jednání. Samozřejmostí je pro nás mimořádné pracovní nasazení, a to Vše pouze a jenom pro Vás.
 
Tato všechna fakta si můžete ověřit v sekci reference. Zde jsou uvedeny firmy, se kterými jsme již měli tu čest spolupracovat a pomoci jim s prodejem nebo nákupem použité vrtačky. Jsou tam uvedena spojení a www stránky, takže si můžete vše prověřit.
 
Dodáváme použité vrtačky za nejlepší možnou cenu.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Použité a repasované stroje

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky