půjčovna kompresorů

půjčovna kompresorů - půjčovna pro kompresory, půjčovna stavebních kompresorů, půjčovna průmyslových kompresorů

 
Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 – Kunratice, 148 00
 
+420 776 793 463
 
IČ: 26728613
DIČ: CZ26728613
Průmyslové obory

půjčovna kompresorů

Půjčovna kompresorů - půjčovna stavebních a průmyslových kompresorů.
Potřebujete pronajmout ču půjčit elektrocentrály a kompresory na stavby, pro strojírenskou výrobu či na kulturní akce? Zavolejte nám a rezervujte si pronájem kompresorů a elektrocentrál. Podívejte se na naši nabídku v oblasti půjčovna kompresorů.
Potřebujete půjčit elektrocentrály a kompresory na stavby, pro strojírenskou výrobu či na kulturní akce? Zavolejte nám a rezervujte si pronájem kompresorů a elektrocentrál. Podívejte se na naši nabídku.
Půjčovna kompresorů - půjčujeme stavební a průmyslové kompresory
Chybí vám ve výrobě kompresory, elektrocentrály či čerpadla? Sháníte výkonné elektrogenerátory pro letní festivaly? Potřebujte zapůjčit ponorná čerpadla? U nás jste správně! Ve společnosti Acstroje s.r.o. s pobočkami v Jablonci nad Nisou a Praze 4 poskytujeme pronájem kompresorů, elektrocentrál a čerpadel.
Půjčovna kompresorů nabízí pojízdné stavební kompresory Atlas Copco a stacionární průmyslové kompresory Almig. V nabídce naleznete také pístové, šroubové, olejové, bezolejové, elektrické i dieselové vzduchové kompresory.
Půjčovna kompresorů:
kompresory - stacionární, mobilní, elektrické, dieselové
elektrogenerátory - stacionární, mobilní, dieselové, benzinové,
Čerpadla - dieselové, elektrické, ponorné
A pokud hledáte kvalitní repasované kompresory za výhodné ceny, navštivte náš bazar kompresorů. Součástí našich služeb je také prodej náhradních dílů pro kompresory, elektrocentrály a čerpadla.
Pronájem elektrogenerátorů a čerpadel půjčovně kompresorů
Z generátorů nabízíme k zapůjčení přenosné i pojízdné elektrocentrály Atlas Copco. Dále poskytujeme pronájem ponorných, dieselových čerpadel a nezbytného příslušenství. Pro aktuální nabídku čerpadel a volných elektrocentrál k pronájmu nám zavolejte.
Rezervujte si termín pronájmu v 
Nepřejete si investovat do nových strojních zařízení? Potřebujete pokrýt nedostupnost strojních kapacit z důvodu servisní prohlídky? Požadujete stlačený vzduch ve výrobě? Využijte výhodný pronájem kompresorů, elektrocentrál a čerpadel. Informujte se o cenách pronájmu. Zavolejte nám a rezervujte si pronájem strojů.
Půjčovna kompresorů - vaše půjčovna pro kompresory !

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové kompresory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky