rotační kompresory

rotační kompresory - lamelové rotační kompresory, průmyslové rotační kompresory

 
Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 – Kunratice, 148 00
 
+420 776 793 463
 
IČ: 26728613
DIČ: CZ26728613
Průmyslové obory

rotační kompresory

Rotační kompresory - průmyslové rotační kompresory.
Realizujeme záruční i pozáruční opravy rotačních kompresorů, elektrocentrál a stavebních kompresorů Atlas Copco a průmyslových rotačních kompresorů Almig. Opravujeme pojízdné i stacionární vzduchové kompresory, rotační kompresory, elektrické i dieselové kompresorové stanice a přenosné i pojízdné elektrocentrály.
Disponujeme více než 16letými zkušenostmi, díky kterým opravíme veškerá zařízení včetně motorů s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Provádíme servis motorů, stavebních mechanismů, pneumatických i hydraulických obvodů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rotační kompresory - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem průmyslových rotačních kompresorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze rotační kompresory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru rotační kompresory pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé rotační kompresory již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rotační kompresor dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti rotační kompresory, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových Průmyslové kompresory.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové kompresory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky