skladové systémy

skladové systémy - automatické skladové systémy

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

 
K Vypichu 1049, Rudná, 252 19
 
+420 311 651 111
 
IČ: 45308187
DIČ: CZ45308187
Průmyslové obory

skladové systémy

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

 
skladové systémy - automatické skladové systémy
 
Automatické skladové systémy jsou určeny pro vysokohustotní řešení s blokovým skladováním.  Poloautomatické satelitní vozíky na dálkové ovládání se využívají k ukládání a vyzvedávání palet
 
z regálového systému, regálových kanálů takové hloubky, kterou si určí klient. Nejvýznamnějším reprezentantem, který byl uveden na trh již v r. 1993, je švédský produkt Toyota Radioshuttle. Jeho satelitní vozíky jsou do regálového systému umísťovány pomocí vysokozdvižného vozíku, zpravidla retraku. Řidič ušetří ovládá poloautomatické satelitní podvozky přímo z retraku, obsluha ušetří čas a současně má přehled o paralelně probíhající manipulaci i v dalších regálových kanálech. Zatímco satelitní vozík automatického skladového systému přepravuje paletu na její finální pozici, může řidič vysokozdvižného vozíku zpracovat další paletu. Tak zvládne obsluha více palet v kratším čase, což zvyšuje produktivitu a snižuje provozní náklady. Vysokohustotní skladování reprezentuje až 85% využití prostoru. Automatické skladové systémy umožňují použití FIFO i FILO principu zakládání a vybírání.  Automatické skladové systémy Toyota Radioshuttle jsou ideální provozní řešení pro mrazírny.
 
S pomocí automatické skladového systému Toyota Radioshuttle lze také plně využít jinak velmi obtížně dostupný prostor, například nad galeriemi. Automatické skladové systémy Toyota Radioshuttle lze plně integrovat s automatizovanými retraky Autopilot RAE160.
 
Pro konzultaci na skladové systémy kontaktujte.
 
Automatické skladové systémy - Toyota Radioshuttle: @Karban Zdeněk
 
Automatická manipulace Autopilot – paletové vozíky, zakladače, tahače a retraky: @Hušek Aleš

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Skladové systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky