vrtání metodou flowdrill

APJ Praha s.r.o. flowdrill - vrtání metodou flowdrill

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

vrtání metodou flowdrill

 

flowdrill - vrtání metodou flowdrill 

 

K vytvoření otvorů a závitů do tenkostěnných kovových materiálů se používá metoda tvarování otvorů protlačováním. Tímto dochází ke zvýšení počtu nosných závitů na troj až pětinásobek. Nedochází ke třískovému obrábění materiálu, který se používá pro výrobu zatížitelných spojů. Způsob tvarování otvorů protlačováním je přínosný svými nízkými náklady na závity, jejich vysokou kvalitou a spoje jsou vysoce zatížitelné. Není potřeba žádná speciální výbava ani cizí materiál. Vrtačky FLOTT s vysokým výkonem, vysokými otáčkami a kvalitou zpracování jsou nejlepší volbou pro teplelné tváření kovů technologie FLOWDRILL (FORMDRILL).

 

vrtačky na tvarování otvorů - průmyslové profesionální stolní a sloupové vrtačky na tvarování otvorů jsou důležitým produktem německé firmy Arnz FLOTT GmbH Werkzeugmaschinen. Tento specializovaný výrobce profesionálních sloupových vrtaček z německého města Remscheid využívá součástkovou základnu regionu Remscheid – Solingen k dosažení vysoce kvalitních vrtacích strojů s dlouhou trvanlivostí. Sloupové vrtačky značky FLOTT užívají prestižní německé firmy, zaměřující se na kvalitu a vysoký standard svých výrobků.

 

Ze strojů značky FLOTT k tepelnému tvarování otvorů doporučujeme řadu P  (např. SB P 40 STG- FB PV electronic s motorem 3 kW a otáčkami do 4000 ot./min. a dále novou PLUS, např. SB 20 FB PLUS, SB 30 FB NC PLUS a SB 40 NC PLUS s výkonem až 4 kW a otáčkami do 4000 ot./min.

Další prezentace

Vrtací a frézovací stroje