metalografické kurzy

metalografické kurzy

 
Křížová 1018, Praha 5, 150 00
 
+420 257 187 610
 
+420 251 556 734 (fax)
 
IČ: 64940152
DIČ: CZ64940152
Průmyslové obory

metalografické kurzy

Metalografické kurzy: pro oblast zkoumání struktury materiálů nabízíme pily, lisy, brusky, leštičky, spotřební materiál, příprava a analýza vzorků, kurzy přípravy metalografických vzorků a jejich hodnocení. Naši pracovníci mají dlouholetou zkušenost v oboru metalografických kurzů. Dodáváme pro obor metalografie vybavení od největší světové firmy v oboru – firmy BUEHLER Ltd., dále tvrdoměry od Wilson Hardness (tvrdoměry značek Wilson, Wolpert a Reicherter). Obě tyto entity dnes spadají pod společnou firmu ITW Test & Measurement, USA. Aktuálně jsme výhradním zástupcem firmy ITW Test & Measurement GmbH (se sídlem v Düsseldorfu, SRN) pro Českou republiku. Námi dodané přístoje naleznete u naprosté většiny subjektů v České republice (viz též Reference), pro které má jejich použití smysl.
Metalografické kurzy pro optické zkoumání struktury, zejména při větším zvětšení, vyžaduje pečlivou přípravu vzorků tak, aby bylo možno zkoumat skutečnou strukturu a ne nějaké artefakty. Vzorky je nutno připravovat vhodným způsobem. K tomu jsou zapotřebí vhodné přístroje i spotřební materiál. Protože mikroskopickými metodami není možno zkoumat strukturu v celém objemu zkoumaného předmětu, je nutno připravit reprezentativní vzorek nebo vzorky. Přípravu vzorků můžeme rozděli do následujících kroků:
odběr z celku a eventuální zapouzdření, příprava povrchu (broušením a leštěním) tak, aby bylo možno provést makroskopické či mikroskopické vyšetření,
zviditelnění struktury (leptáním nebo i jiným způsobem).
Nabízíme též optické mikroskopy pro materiálová hodnocení od společnosti MEIJI TECHNO CO., Japonsko. Jsme schopni dodat řešení pro snímání obrazů struktur i od ostatních specializovaných dodavatelů, jako jsou např.: NIKON, Askania, OPTO Sonderbedarf, Laboratory Imagine atd. Dodáváme celé, kompletně vybavené, laboratoře.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zkoušení materiálů

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky