metalografie

 metalografie - metalografické systémy a materiály pro metalografii, metalografie materiálů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

metalografie

metalografie - metalografické systémy

Pro oblast zkoumání metalografické struktury čili metalografii materiálů nabízíme metalografické pily, lisy, brusky, leštičky, spotřební materiál, příprava a analýza vzorků, kurzy přípravy metalografických vzorků a jejich hodnocení. Naši pracovníci mají dlouholetou zkušenost v oboru. Dodáváme pro obor nedestruktivní metalografie vybavení od největší světové firmy v oboru – firmy BUEHLER Ltd., dále tvrdoměry od Wilson Hardness (tvrdoměry značek Wilson, Wolpert a Reicherter). Obě tyto entity dnes spadají pod společnou firmu http://www.buehler.com/. Aktuálně jsme výhradním zástupcem metalografických systémů firmy ITW Test & Measurement GmbH (se sídlem v Düsseldorfu, SRN) pro Českou republiku. Námi dodané přístoje naleznete u naprosté většiny subjektů v České republice (viz též https://www.hanyko-praha.cz/reference/), pro které má jejich použití smysl.

Optické zkoumání struktury, zejména při větším zvětšení, vyžaduje pečlivou přípravu metalografických vzorků tak, aby bylo možno zkoumat skutečnou strukturu a ne nějaké artefakty. Vzorky je nutno připravovat vhodným způsobem. K tomu jsou zapotřebí vhodné metalografické přístroje i spotřební materiál. Protože mikroskopickými metodami není možno zkoumat strukturu v celém objemu zkoumaného předmětu, je nutno připravit reprezentativní vzorek nebo vzorky. Přípravu vzorků můžeme rozděli do následujících kroků:

• odběr z celku a eventuální zapouzdření,

• příprava povrchu (broušením a leštěním) tak, aby bylo možno provést makroskopické či mikroskopické vyšetření,

• zviditelnění struktury (leptáním nebo i jiným způsobem).

 

 

 

 

Metalografienedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte zařízení v oboru metalografie, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze metalografie bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru metalografie pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává nedestruktivní metalografie již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti metalografie, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Metalografie Petrografie

Další prezentace

Zkoušení materiálů