ultrazvukové zkoušky

PAPco, s.r.o. ultrazvukové zkoušky - metody pro ultrazvukové zkoušení a ultrazvukové zkoušky

 
    PAPco, s.r.o.
  • Litvínovská 609/3
  • Praha 9 – Prosek,190 00
  • Tel. +420 222 500 102, 734 384 873
  • https://papco.cz
  • info@papco.cz
  • IČ:    48038512
  • DIČ: CZ48038512
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ultrazvukové zkoušky

 

ultrazvukové zkoušky - metoda ultrazvukové zkoušky

 

Ultrazvukové zkoušení je jednou ze základních metod nedestruktivního zkoušení. Ultrazvuková metoda umožňuje zjistit přítomnost vnitřních vad materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem.

 

Ultrazvuková zkouška má největší dosah se všech NDT metod. Je využívána především pro zkoušení tvářených polotovarů (plechy, výkovky, tyče, …), svarů a odlitků. Uplatňuje se však významně i při zkoušení různých typů nekovových materiálů, jako jsou některé typy plastů a kompozitů.

 

Výhodou této metody je možnost automatizace procesu kontroly, především u polotovarů jednoduchého tvaru (trubky, plechy, tyče apod.). Kromě vnitřních vad typu trhlin, dvojitosti, dutin apod. je možno zjišťovat i vady povrchové. Mezi další výhody patří např. okamžité zobrazení výsledků zkoušky. Naše přístroje USM 100 a USM 36 jsou špička pro ultrazvukové zkoušky.

 

Krautkrämer USM 100 - Vynikající výsledky kontroly pomocí ultrazvukové zkoušky, nejlepší uživatelské rozhraní ve své třídě, skvělá ergonomie a odolný design, bezkonkurenční možnosti připojení a mnoho dalšího. Krautkrämer USM 100 je revoluční ultrazvukový přístroj, který usnadní a zrychlí vaši práci.

 

KRAUTKRAMER USM 36 – Krautkramer USM 36 spojuje nejnovější a nejpokročilejší operační platformy 21. století společně se spolehlivým a robustním hardwarem osvědčeného lídra v oblasti Ultrazvukového zakoušení – Krautkramer Waygate Tecnologies. To zahrnuje celou řadu inovativních funkcí a řešení, které zajistí, že tento přístroj bude přijat jako každodenní tahoun a pomocník pro NDT inspektory a pracovníky po celém světě.

Další prezentace

Zkoušení materiálů