dosledovatelnost

dosledovatelnost - dosledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
Nad Přehradou 2296, Frýdek-Místek, 738 02
 
+420 558 639 621
 
+420 558 621 992 (fax)
 
IČ: 25843591
DIČ: CZ 25843591
Průmyslové obory

dosledovatelnost

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
dosledovatelnost - dosledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce
 
Vylepšete dosledovatelnost výrobků a dosledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce pomocí unikátních kódů na výrobcích.
 
Vzhledem k požadavkům zákazníka na větší transparentnost dodavatelského řetězce, musíte zajistit, aby vaše kódování bylo správné, kompatibilní a nákladově efektivní. Pro ochranu vaší značky před paděláním a problémy souvisejícími s kvalitou musí být zajištěna dosledovatelnost pro každý jednotlivý produkt, který vychází z Vaší výrobní linky. Nebo ještě lépe, potřebujete inteligentní řešení, které to udělá za vás.
 
Řešení Markem -Imaje Tracking Solution , které je součástí nabídky Packaging Inteligence, vytváří jedinečné označení výrobku, díky nimž je zabezpečena dosledovatelnost jednotlivých produktů. Tím je zajištěna spolehlivost a bezpečnost dat pro distributory, prodejce a uživatele. Vyvinuté řešení může  také agregovat sledovaná data na úrovni výrobku, kartónu nebo palety, takže můžete skenovat a sledovat výstup na každé úrovni, aby byla zajištěna plná dosledovatelnost produků. Unikátní software pro správu informací CoLOS® se snadno se integruje s technologiemi Markem-Imaje , jakož i s informačními systémy třetích stran* a hardwarem.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové tiskárny

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky