termotransferový tisk

termotransferový tisk - profesionální termotransferový tisk

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
Nad Přehradou 2296, Frýdek-Místek, 738 02
 
+420 558 639 621
 
+420 558 621 992 (fax)
 
IČ: 25843591
DIČ: CZ 25843591
Průmyslové obory

termotransferový tisk

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
termotransferový tisk - řešení pro přesný termotransferový tisk
 
Série SmartDate poskytuje vysokou kvalitu pro termotransferový tisk na balící fólie, fólie a etikety při vysokorychlostním tisku krokové i kontinuální aplikaci.
 
Pro termotransferový tisk má společnost Markem-Imaje ve svém portfoliu řadu modelů tiskáren, které pokrývají různě náročné aplikace.
 
Model SmartDate X30:
 
  • Je robustní jednodílné řešení pro termotransferový tisk, které lze snadno instalovat na Vaší linku nebo integrovat výrobci linek. Ideální zařízení pro nízké až středně rychlé výrobní linky pro potisk fólie.
 
Model SmartDate X45:
 
  •  Je navržena pro středně náročné aplikace, poskytuje vysoce kvalitní termotransferový tisk na flexibilních foliích s rychlostí až 220 taktů za minutu. Jeho plně intuitivní uživatelské rozhraní 10,1" usnadňuje každodenní provoz a poskytuje nejcennější informace, které potřebujete k optimalizaci a zlepšení Vaší celkové efektivity zařízení (OEE) pomocí hlášení MI Sigma.
 
Model SmartDate X65:
 
  • Je navržena pro vysoce náročné aplikace na termotransferový tisk, poskytuje vysoce kvalitní tisk na flexibilních foliích s rychlostí až 455 taktů za minutu. Jeho plně intuitivní uživatelské rozhraní 10,1 ” usnadňuje každodenní provoz a poskytuje nejcennější informace, které potřebujete k optimalizaci a zlepšení Vaší celkové efektivity zařízení (OEE) pomocí hlášení MI Sigma.
 
Model SmartDate X65-128:
 
  • Je navržena pro profi termotransferový tisk - širokoformátové tiskové aplikace, poskytuje vysoce kvalitní tisk na flexibilních foliích s rychlostí až 400 taktů za minutu. Šířka tiskové hlavy je ideální pro tisk mnoha informací, jako jsou ingredience a nutriční hodnoty. Jeho plně intuitivní uživatelské rozhraní 10,1 ” usnadňuje každodenní provoz a poskytuje nejcennější informace, které potřebujete k optimalizaci a zlepšení Vaší celkové efektivity zařízení (OEE) pomocí hlášení MI Sigma.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové tiskárny

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky