mostové jeřáby

mostové jeřáby - přesné mostové jeřáby

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
Mikulovická 4, Praha 9, 190 17
 
+420 281 920 100
 
IČ: 62418394
DIČ: CZ62418394
Průmyslové obory

mostové jeřáby

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
MOSTOVÉ JEŘÁBY - STABILNÍ A PŘESNÉ MOSTOVÉ JEŘÁBY
 
Společnost Carl Stahl a NOPO ENGINEERING poskytuje rozsáhlou škálu služeb v oblasti projektování, výroby a servisu mostových jeřábů pro všechny průmyslové aplikace s důrazem na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.
 
Kvalita a tradice: Mostové jeřáby mají u společnosti Carl Stahl a NOPO ENGINEERING dlouhou historii a zdůrazňují vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost.
 
Široké využití: Nabízíme řešení pro různá průmyslová odvětví, včetně nebezpečných EX prostředí a nabízíme nejen mostové jeřáby, ale i bohaté zkušeností v jednotlivých oborech.
 
Bezpečnost: Cílíme na moderní technologie, optimalizaci procesů a bezpečnost provozu všech námi vyrobených a dodaných mostových jeřábů.
 
Havarijní strategie: Díky našemu systému havarijní strategie dokážeme odstraňovat případné poruchy na mostovém jeřábu v expresním čase, kdy dochází k okamžité náhradě vybraných komponent. Možná vzdálená správa a on-line diagnostika také pro mostové jeřáby umožňují okamžitou konzultaci nastalé situace s naším expertem v servisním centru.
 
Servisní podpora pro mostové jeřáby: Disponujeme rozsáhlým servisním zázemím včetně hotline, vlastních techniků a středisek pro zajištění servisu a údržby, což je klíčové pro dlouhodobou spolehlivost zařízení. Svým zákazníkům nabízíme časově garantované servisní zásahy.
 
Rekonstrukce a prosloužení životnosti mostových jeřábů: Na základě zvláštního posouzení kvalifikovaně vyhodnotíme možnosti rekonstrukce mostového jeřábu, jeřábové dráhy, kočky, pojezdů, elektroinstalace a jiných. Provádíme rekonstrukce a modernizace všech částí mostových jeřábů a zvyšujeme efektivitu jejich provozu.
 
Společnost Carl Stahl a NOPO ENGINEERING je spolehlivým a zkušeným partnerem v oblasti projektování, výroby a servisu kvalitních standardních i vysoce speciálních mostových jeřábů. Disponujeme 24/7 hot line. Servisujeme mostové jeřáby všech značek.
 
Obraťte se se svým projektem na jednoho z předních českých výrobců mostových jeřábů.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zdvihací technika

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky