přímý tisk na obalový materiál

přímý tisk na obalový materiál

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
Nad Přehradou 2296, Frýdek-Místek, 738 02
 
+420 558 639 621
 
+420 558 621 992 (fax)
 
IČ: 25843591
DIČ: CZ 25843591
Průmyslové obory

přímý tisk na obalový materiál

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

 
přímý tisk na obalový materiál
 
Společnost Markem-Imaje má ve svém portfoliu řadu technologii pro přímý tisk na obalový materiál. Řada 9000 inkoustových tiskáren malých znaků (CIJ), které se vyznačují kvalitou, nízkými provozními náklady, intuitivním uživatelským rozhraním , posunují přímý tisk na obalový materiál o úroveň výše.
 
Pro přímý tisk na obalový materiál typu: balící fólie, fólie, etikety, je určena řada termotransferových tiskáren 8000. Přináší tak řadu výhod, mezi které patří nulová preventivní údržba, režimy úspory pásek, vysoce výkonný tisk a intuitivní dotykové uživatelské rozhraní.
 
Inkoustové tiskárny velkých znaků (DOD)  řady 4000, jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejvyšší flexibilitu tisku na nejrůznější materiály. V neposlední řadě pak přináší nesrovnatelnou hodnotu do výrobních linek, bez požadavků na denní údržbu. Až 39 000 potisknutých krabic pouze z 1 l inkoustu.
 
Tiskárny velkých znaků 5800 představují novou generaci tiskáren s vysokým rozlišením které používají horký inkoust Touch Dry ®. Právě díky unikátním inkoustům Touch Dry je přímý tisk na obalový materiál jako jsou krabice z vlnité lepenky a balící fólie, kvalitní, nerozteče se a tisk čárových kódu je tak vždy 100% čitelný.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové tiskárny

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky