jeřábové stavebnice

jeřábové stavebnice - lehké jeřábové stavebnice

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
Mikulovická 4, Praha 9, 190 17
 
+420 281 920 100
 
IČ: 62418394
DIČ: CZ62418394
Průmyslové obory

jeřábové stavebnice

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
JEŘÁBOVÉ STAVEBNICE – LEHKÉ JEŘÁBOVÉ STAVEBNICE
 
Společnost Carl Stahl nabízí stavebnicový lehký modulární jeřábový systém KBK, přizpůsobivý různým požadavkům ve výrobě, montáži a přepravě nákladu. Jeřábové stavebnice nejsou závislé na konstrukcích výrobních hal, tudíž nevyžadují klasické jeřábové dráhy. Je-li nosnost stropní, nebo halové konstrukce pro montáž nedostatečná, lze do jeřábové stavebnice přidat samostatnou ocelovou konstrukci pro snadné zavěšení celého systému.
 
V závislosti na hmotnosti nákladu si můžete vybrat stupeň převodu. Jedná se buďto o manuální provoz, poloautomatické nebo plně automatické posuny. Jeřábové stavebnice s elektrickými pojezdy jsou cenově výhodným, všestranným řešením pro snadnou a bezpečnou manipulaci s břemeny do 3,2 tuny. Zajímavou variantou jsou například cenově výhodné systémy s ručním postrkem pro manipulaci s břemeny do 1 tuny. Jeřábové stavebnice instalujeme ocelové nebo v provedení ALU.
 
Zaručujeme vždy optimální technické i ekonomické řešení. Navrhujeme individuální konstrukční provedení. Volitelné jsou rychlosti, zatřídění mechanismů i konstrukční uspořádání. Výsledkem je systém, který se stává skutečným pomocníkem při manipulaci s nákladem.
 
Carl Stahl nabízí širokou škálu standardních sériových dílů pro jeřábové stavebnice a tím umožňuje prakticky libovolné rozšíření a úpravu jeřábových souprav i v případě přestavby a rekonstrukce.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zdvihací technika

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky