indukční senzory polohy

indukční senzory polohy - dodáváme indukční senzory polohy

Infrasensor s.r.o.

 
Vřesová 571, Horní Jirčany, Jesenice u Prahy, 252 42
 
+420 241 940 989
 
+420 241 940 989 (fax)
 
IČ: 45792798
DIČ: CZ45792798
Průmyslové obory

indukční senzory polohy

Infrasensor s.r.o.

 
Indukční senzory polohy - společnost Infrasensor dodává špičkové indukční senzory polohy od švýcarského výrobce Contrinex.
 
Indukční senzory polohy nabízíme jak ve válcovém provedení (se závitem i hladké), tak i v kvádrovém provedení, na konektor i s kabelem, zástavné i nezástavné a ve všech provedeních výstupu (PNP, NPN, spínací, rozpínací), případně i ve dvouvodičovém provedení. Velikosti válcových indukčních senzorů polohy začínají již od průměru 3mm a pokračují přes standardně používané rozměry M5, M8, M12, M18, M30 až do M50 používané ve vysokých teplotách.
 
Kromě standardních indukčních senzorů polohy dodáváme celou řadu dalších provedení. Z nejčastěji používaných jsou to:
 
Indukční senzory polohy celokovové
 
Tyto snímače jsou vyrobeny z jednoho kusu masivní nerez oceli V2A, která kompletně pokrývá i snímací hlavu senzoru. Díky tomu vynikají svou mechanickou a chemickou odolností, na rozdíl od běžných indukčních senzorů polohy s plastovou hlavou. Nevzniká u nich problém s netěsnostmi a přesto nabízejí velmi vysoké snímací vzdálenosti (např. až 4cm dosah u snímače M30, nezástavné provedení).
 
Indukční senzory polohy miniaturní
 
Miniaturní indukční senzory polohy začínají na průměru 3mm, případně u provedení se závitem začínají u závitu M4. Kromě standardního provedení miniaturních snímačů polohy je nabízíme od průměru 4mm, a závitu M5 také v odolném celokovovém provedení.
 
Indukční senzory polohy s analogovým výstupem
 
Toto provedení snímačů umožňuje získat analogový signál v závislosti na vzdálenosti předmětu, případně na procentu zakrytí snímací hlavy či např. na materiálu snímaného předmětu. Senzory mají napěťový nebo proudový výstup (případně obojí).
 
Indukční senzory polohy do tlaku
 
Indukční senzory polohy s O-kroužkem do tlaku 500 bar (špičky až 1.000 bar) s keramickou snímací hlavou. Hlava snímače je plynotěsná a snímače lze použít i ve vakuu.
 
Indukční senzory polohy do vysokých teplot
 
Jedná se o speciální provedení snímače, který dokáže (včetně elektroniky uvnitř) odolat teplotě až 180°C. Při provedení snímače s oddělenou elektronikou lze snímat i v teplotě 230°C.
 
Další provedení indukčních senzorů polohy
 
Indukční senzory polohy nabízíme i v dalších variantách jako např. průletové indukční senzory, indukční senzory polohy odolné svařování, indukční senzory polohy ignorující kovové špony, dvouvodičové indukční senzory polohy v klasickém provedení či namur…
 
Pro nezávaznou nabídku kontaktujte společnost: Infrasensor s.r.o.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Senzory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky