nakládání s dešťovými vodami

nakládání s dešťovými vodami - dodáváme systém nakládání s dešťovými vodami

Stream - Clean Water s.r.o.

 
Pod Vilami 30, Praha 4, 140 00
 
+420 720 180 028
 
IČ: 02856701
DIČ: CZ02856701
Průmyslové obory

nakládání s dešťovými vodami

Stream - Clean Water s.r.o.

 
nakládání s dešťovými vodami - dodáváme systém nakládání s dešťovými vodami
 
Dešťová voda je cenný zdroj, který můžeme s trochou péče a zodpovědnosti efektivně využívat. Existuje mnoho způsobů nakládání s dešťovými vodami,ať už pro zásobování vodou, ochranu životního prostředí nebo estetické účely.
 
Dešťovou vodu můžeme zadržovat v nádržích a později ji využívat pro zalévání zahrady, splachování toalet nebo praní prádla. Vsakování dešťové vody do půdy pomáhá doplňovat zásoby podzemních vod a zmírňuje dopady sucha. V případě, že dešťovou vodu nelze zadržet nebo vsáknout, je nutné ji odvést do kanalizace.
 
Mezi výhody nakládání s dešťovými vodami patří snížení spotřeby pitné vody, vsakování dešťové vody pomáhá udržovat vlhkost půdy a snižuje riziko povodní. Zadržování a využití dešťové vody může vést k úspoře za vodu a kanalizační poplatky.
 
Faktory ovlivňující nakládání s dešťovými vodami jsou množství srážek. V oblastech s nízkými srážkami je zadržování dešťové vody méně efektivní. Pro instalaci nádrže na dešťovou vodu je potřeba dostatek prostoru, tedy menší pozemky neposkytnou dostatečně velkou záchytnou plochu pro srážky. Propustnost půdy také výrazně ovlivňuje možnosti vsakování. V některých oblastech existují legislativní požadavky na nakládání s dešťovou vodou.
 
Nakládání s dešťovými vodami je zodpovědný a ohleduplný přístup k tomuto cennému zdroji. Existuje mnoho způsobů, jak s dešťovou vodou nakládat, a výběr optimálního řešení závisí na specifických podmínkách daného místa.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Vodárenské technologie

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky