recirkulace průmyslové vody

recirkulace průmyslové vody včetně dodávek zařízení pro recirkulaci technologické vody

Stream - Clean Water s.r.o.

 
Pod Vilami 30, Praha 4, 140 00
 
+420 720 180 028
 
IČ: 02856701
DIČ: CZ02856701
Průmyslové obory

recirkulace průmyslové vody

Stream - Clean Water s.r.o.

Recirkulace průmyslové vody
Recirkulace průmyslové vody je proces opětovného použití vody v průmyslových procesech po jejím vyčištění a úpravě. Nabízí řadu environmentálních a ekonomických benefitů, a proto se stává stále důležitější součástí moderních průmyslových provozů.
Recirkulace průmyslové vody umožňuje recirkulaci v rámci jednoho procesu. Voda se po použití čistí a znovu vrací do stejného procesu. Je to vhodný systém pro procesy s relativně konstantní kvalitou vody.
Další variantou je recirkulace průmyslové vody mezi procesy. Voda se po použití v jednom procesu čistí a používá v jiném procesu s nižšími požadavky na kvalitu vody. Umožňuje to efektivnější využití vody a minimalizaci odpadu.
Recirkulace průmyslové vody s využitím regenerace je varianta, kdy se voda po použití čistí a regeneruje do požadované kvality pro opětovné použití v náročných procesech. Vyžaduje to komplexnější technologie čištění a regenerace. Používá se tam, kde jsou vysoké požadavky na kvalitu vody.
Výhodou recirkulace průmyslové vody je snížení spotřeby čerstvé vody, a tím snížení zátěže vodních zdrojů. Benefitem je i snížení objemu odpadní vody, která vyžaduje další čištění a likvidaci.
Recirkulace průmyslových vod obvykle vyžaduje investici do technologií čištění a úpravy vody, vyšší náklady na údržbu a monitoring.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Vodárenské technologie

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky